facebook twitter Google Plus
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı 22 Eylül Salı Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı özeti: Bir deniz hikayesi 2. bölümü 22 eylül 2015 salı günü akşam saat 20:00 de kanal d ekranları da olacak. Zeynep yıllar sonra eşiyle kasabaya tekrar geri dönmüştür ve öldü bildiği oğlu Deniz ile karşılaşır. Hakan oğlu Deniz'i kaybetmemek için Zeynep'e karşı savunmaya geçer. Zeynep ise oğlunu geri almak ister.
Bir Deniz Hikayesi dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bir deniz hikayesi 2. bölüm fragmanı 22 Eylül Salı Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bir Deniz Hikayesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bir deniz hikayesi 2. bölüm, Bir deniz hikayesi 2. bölüm izle, Bir deniz hikayesi 2. bölüm özeti, Bir deniz hikayesi 2. bölüm full, Bir deniz hikayesi 2. bölüm ne zaman, Bir deniz hikayesi 2. bölüm yayın tarihi, Bir deniz hikayesi 2. bölüm hangi kanalda, Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı özeti