facebook twitter Google Plus
Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Salı Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı özeti: Bir deniz hikayesi 4. bölümü 6 ekim 2015 salı günü akşam saat 20:00 de kanal d ekranları da olacak. Okulların açılmasıyla İstanbul'da okula başlayacak olan Deniz babasından, babası ise Deniz'den ayrı kalabilecek mi? Zeynep oğlu Deniz hakkındaki gizli gerçekleri öğrenebilecek mi?
Bir Deniz Hikayesi dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bir deniz hikayesi 4. bölüm fragmanı 6 ekim Salı Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bir Deniz Hikayesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Ozlem

Bwn bu diziyw hastaa oldum.hele denize.o aglayinca bende agliyorum.lutfen artik mutlu gorelim.butun hafta aklimdan cikmiyor.


Anahtar kelimeler: Bir deniz hikayesi 4. bölüm, Bir deniz hikayesi 4. bölüm izle, Bir deniz hikayesi 4. bölüm özeti, Bir deniz hikayesi 4. bölüm full, Bir deniz hikayesi 4. bölüm ne zaman, Bir deniz hikayesi 4. bölüm yayın tarihi, Bir deniz hikayesi 4. bölüm hangi kanalda, Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bir Deniz Hikayesi 4. Bölüm Fragmanı özeti