facebook twitter Google Plus
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı 13 Ekim Salı Kanal D
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı özeti: Bir deniz hikayesi 5. bölümü 13 ekim 2015 salı günü akşam saat 20:00 de kanal d ekranları da olacak. Zeynep geçmişin izlerini silebilecek mi? Oğlu deniz ile yeterince yakınlık kurabilecek mi? Reyhan gördüğü yüzük sonrasında acı gerçekle yüzleşiyor. Hakan hala Zeynep'i seviyordur. Zeynep mahkemeye başvurarak oğlu Deniz'i Hakan'dan alabilecek mi?
Bir Deniz Hikayesi dizisi her Salı - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bir deniz hikayesi 5. bölüm fragmanı 13 ekim Salı Kanal D fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bir Deniz Hikayesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

baska bir cocuk bulamadinizmi yoksa hersey guzel

yorum ilayda

ben bu filimi cooook seviorum


Anahtar kelimeler: Bir deniz hikayesi 5. bölüm, Bir deniz hikayesi 5. bölüm izle, Bir deniz hikayesi 5. bölüm özeti, Bir deniz hikayesi 4. bölüm full, Bir deniz hikayesi 5. bölüm ne zaman, Bir deniz hikayesi 5. bölüm yayın tarihi, Bir deniz hikayesi 5. bölüm hangi kanalda, Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bir Deniz Hikayesi 5. Bölüm Fragmanı özeti